Level 1

Group 1
- Senna:
- Cor:
- Paco:
- Fossiel:
- Mila:
- Masnou:
- Javi Mallofret:
- Porri:

Week 1: (from Monday 17 at 12:00h until Sunday 23 at 23:00h)
- Senna vs Porri
- Cor vs Javi Mallofret
- Paco vs Masnou
- Fossiel vs Mila
Week 2: (from Monday 24 at 12:00h until Sunday 30 at 23:00h)
- Masnou vs Fossiel
- Mila vs Porri
- Javi Mallofret vs Paco
- Senna vs Cor


Group 2

- Mariogomes:
- Marinho:
- Shwepps:
- XXL:
- Kas:
-Mendes:

- Likkerd:
- Schneider:

Week 1: (from Monday 17 at 12:00h until Sunday 23 at 23:00h)
- Mariogomes vs Schneider
- Marinho vs Likkerd
- Shwepps vs Mendes
- XXL vs Kas
Week 2: (from Monday 24 at 12:00h until Sunday 30 at 23:00h)
- XXL vs Mendes
- Kas vs Schneider
- Likkerd vs Shwepps
- Mariogomes vs Marinho


Group 3

- Matrix
- Robert Sadkowski
- A Campos:
- Milito
- Veloso
- Miguel Rocha
- Audar Solberg
- Puma

Week 1: (from Monday 17 at 12:00h until Sunday 23 at 23:00h)
- Matrix vs Puma
- Robert Sadkowski vs Audar Solberg
- A Campos vs Miguel Rocha
- Milito vs Veloso
Week 2: (from Monday 24 at 12:00h until Sunday 30 at 23:00h)
- Miguel Rocha vs Milito
- Veloso vs Puma
- Audar Solberg vs A Campos
- Matrix vs Robert Sadkowski


Group 4
- The Legend:
- Jerry Sandvik:
- Rato:
- Garri:
- Sanchez:
- Javi34:
- Piritoño:
- DOE:

Week 1: (from Monday 17 at 12:00h until Sunday 23 at 23:00h)
- The Legend vs DOE
- Jerry Sandvik vs Piritoño
- Rato vs Javi34
- Garri vs Sanchez
Week 2: (from Monday 24 at 12:00h until Sunday 30 at 23:00h)
- Javi34 vs Garri
- Sanchez vs DOE
- Piritoño vs Rato
- The Legend vs Jerry Sandvik


Group 5
- Moli:
- Basto:
- Hugo Leite:
- I Ortega:
- Nymann:
- Calero:
- Bombay:
- Bateria:

Week 1: (from Monday 17 at 12:00h until Sunday 23 at 23:00h)
- Moli vs Bateria
- Basto vs Bombay
- Hugo Leite vs Calero
- I Ortega vs Nymann
Week 2: (from Monday 24 at 12:00h until Sunday 30 at 23:00h)
- Calero vs I Ortega
- Nymann vs Bateria
- Bombay vs Hugo Leite
- Moli vs Basto


Group 6
- Raque:
- Nasi:
- Balthasor:
- Gordito:
- Maciej Solakiewicz:
- Reddevil:
- Toni180:
- Kocas:

Week 1: (from Monday 17 at 12:00h until Sunday 23 at 23:00h) 
- Roque vs Kocas
- Nasi vs Toni180
- Balthasor vs Reddevil
- Gordito vs Maciej Solakiewicz
Week 2: (from Monday 24 at 12:00h until Sunday 30 at 23:00h)
- Gordito vs Reddevil
- Maciej Solakiewicz vs Kocas
- Toni180 vs Balthasor
- Roque vs Nasi

This site uses its own and third parties cookies to improve our services related with your preferences by analyzing your browsing habits. If you continue browsing, we consider that you have accepted the use of it. You can learn more about our cookies policy here.

Accept
Top