2021 Virtual League Calendar

Level 1

1

27/09/21 - 03/10/21

Food & Darts vs Czarne Koty  
Gratacel vs Lligue ADG  
Kilkerrak vs Gratacel 2  
Los Aupa vs Tinkiwinkis  
           

2

04/10/21 - 10/10/21

Los Aupa vs Czarne Koty  
Tinkiwinkis vs Kilkerrak  
Gratacel 2 vs Gratacel  
Lligue ADG vs Food & Darts  
           

3

11/10/21 - 17/10/21

Czarne Koty vs Lligues ADG  
Food And Darts vs Gratacel 2  
Gratacel vs Tinkiwinkis  
Kilkerrak vs Los Aupa  
           

4

18/10/21 - 24/10/21

Kilkerrak vs Czarne Koty  
Los Aupa vs Gratacel  
Tinkiwinkis vs Food And Darts  
Gratacel 2 vs Lligues ADG  
           

5

25/10/21 - 31/10/21

Czarne Koty vs Gratacel 2  
Lligues ADG vs Tinkiwinkis  
Food And Darts vs Los Aupa  
Gratacel vs Kilkerrak  
           

6

01/11/21 - 07/11/21

Gratacel vs Czarne Koty  
Kilkerrak vs Food And Darts  
Los Aupa vs Lligues ADG  
Tinkiwinkis vs Gratacel 2  
           

7

08/11/21 - 14/11/21

Czarne Koty vs Tinkiwinkis  
Gratacel 2 vs Los Aupa  
Lligues ADG vs Kilkerrak  
Food And Darts vs Gratacel  
           

Semifinal

15/11/21 - 21/11/21

  vs    
  vs    
           
Final 22/11/21 - 28/11/21   vs    

 

Level 3 G-1

1

27/09/21 - 03/10/21

Beti Zurekin vs Druzyna A  
Randaberg vs Nothin But Treble  
Gratacel 1 vs Descanso  
Operowcy vs Deportivo 2  
           

2

04/10/21 - 10/10/21

Operowcy vs Druzyna A  
Deportivo 2 vs Gratacel 1  
Descanso vs Randaberg  
Nothin But Treble vs Beti Zurekin  
           

3

11/10/21 - 17/10/21

Druzyna A vs Nothin But Treble  
Beti Zurekin vs Descanso  
Randaberg vs Deportivo 2  
Gratacel 1 vs Operowcy  
           

4

18/10/21 - 24/10/21

Gratacel 1 vs Druzyna A  
Operowcy vs Randaberg  
Deportivo 2 vs Beti Zurekin  
Descanso vs Nothin But Treble  
           

5

25/10/21 - 31/10/21

Druzyna A vs Descanso  
Nothin But Treble vs Deportivo 2  
Beti Zurekin vs Operowcy  
Randaberg vs Gratacel 1  
           

6

01/11/21 - 07/11/21

Randaberg vs Druzyna A  
Gratacel 1 vs Beti Zurekin  
Operowcy vs Nothin But Treble  
Deportivo 2 vs Descanso  
           

7

08/11/21 - 14/11/21

Druzyna A vs Deportivo 2  
Descanso vs Operowcy  
Nothin But Treble vs Gratacel 1  
Beti Zurekin vs Randaberg  
           

Semifinal

15/11/21 - 21/11/21

  vs    
  vs    
           
Final 22/11/21 - 28/11/21   vs    

 

Level 4

1

27/09/21 - 03/10/21

Athletic Lanbroa vs Lainoa  
Bestiex vs Descanso  
Lanbroako Laratza vs PS2  
Wonkru vs Lanbroa  
           

2

04/10/21 - 10/10/21

Wonkru vs Lainoa  
Lanbroa vs Lanbroako Laratza  
PS2 vs Bestiex  
Descanso vs Athletic Lanbroa  
           

3

11/10/21 - 17/10/21

Lainoa vs Descanso  
Athletic Lanbroa vs PS2  
Bestiex vs Lanbroa  
Lanbroako Laratza vs Wonkru  
           

4

18/10/21 - 24/10/21

Lanbroako Laratza vs Lainoa  
Wonkru vs Bestiex  
Lanbroa vs Athletic Lanbroa  
PS2 vs Descanso  
           

5

25/10/21 - 31/10/21

Lainoa vs PS2  
Descanso vs Lanbroa  
Athletic Lanbroa vs Wonkru  
Bestiex vs Lanbroako Laratza  
           

6

01/11/21 - 07/11/21

Bestiex vs Lainoa  
Lanbroako Laratza vs Athletic Lanbroa  
Wonkru vs Descanso  
Lanbroa vs PS2  
           

7

08/11/21 - 14/11/21

Lainoa vs Lanbroa  
PS2 vs Wonkru  
Descanso vs Lanbroako Laratza  
Athletic Lanbroa vs Bestiex  
           

Semifinal

15/11/21 - 21/11/21

  vs    
  vs    
           
Final 22/11/21 - 28/11/21   vs    

Level 2

1

27/09/21 - 03/10/21

KARACAS vs Deportivo 1  
Sorginak vs Paumas Team  
Trana 1 vs Descanso  
Top Gun vs LOS SATELITES DE SAT  
           

2

04/10/21 - 10/10/21

Top Gun vs Deportivo 1  
LOS SATELITES DE SAT vs Trana 1  
Descanso vs Sorginak  
Paumas Team vs KARACAS  
           

3

11/10/21 - 17/10/21

Deportivo 1 vs Paumas Team  
KARACAS vs Descanso  
Sorginak vs LOS SATELITES DE SAT  
Trana 1 vs Top Gun  
           

4

18/10/21 - 24/10/21

Trana 1 vs Deportivo 1  
Top Gun vs Sorginak  
LOS SATELITES DE SAT vs KARACAS  
Descanso vs Paumas Team  
           

5

25/10/21 - 31/10/21

Deportivo 1 vs Descanso  
Paumas Team vs LOS SATELITES DE SAT  
KARACAS vs Top Gun  
Sorginak vs Trana 1  
           

6

01/11/21 - 07/11/21

Sorginak vs Deportivo 1  
Trana 1 vs KARACAS  
Top Gun vs Paumas Team  
LOS SATELITES DE SAT vs Descanso  
           

7

08/11/21 - 14/11/21

Deportivo 1 vs LOS SATELITES DE SAT  
Descanso vs Top Gun  
Paumas Team vs Trana 1  
KARACAS vs Sorginak  
           

Semifinal

15/11/21 - 21/11/21

  vs    
  vs    
           
Final 22/11/21 - 28/11/21   vs    

 

Level 3 G-2

1

27/09/21 - 03/10/21

JALPANZ vs Enrenou  
Modoni A vs Descanso  
Los Zurdos vs Modoni B  
Asuss vs LOS TOLIS  
           

2

04/10/21 - 10/10/21

Asuss vs Enrenou  
LOS TOLIS vs Los Zurdos  
Modoni B vs Modoni A  
Descanso vs JALPANZ  
           

3

11/10/21 - 17/10/21

Enrenou vs Descanso  
JALPANZ vs Modoni B  
Modoni A vs LOS TOLIS  
Los Zurdos vs Asuss  
           

4

18/10/21 - 24/10/21

Los Zurdos vs Enrenou  
Asuss vs Modoni A  
LOS TOLIS vs JALPANZ  
Modoni B vs Descanso  
           

5

25/10/21 - 31/10/21

Enrenou vs Modoni B  
Descanso vs LOS TOLIS  
JALPANZ vs Asuss  
Modoni A vs Los Zurdos  
           

6

01/11/21 - 07/11/21

Modoni A vs Enrenou  
Los Zurdos vs JALPANZ  
Asuss vs Descanso  
LOS TOLIS vs Modoni B  
           

7

08/11/21 - 14/11/21

Enrenou vs LOS TOLIS  
Modoni B vs Asuss  
Descanso vs Los Zurdos  
JALPANZ vs Modoni A  
           

Semifinal

15/11/21 - 21/11/21

  vs    
  vs    
           
Final 22/11/21 - 28/11/21   vs    

 

 

 

How to play Virtual League

European Couples League 2020

Group 1:
- Calendar
- League Report

Winners:
1:
Los Etxeniques (Spain)

2: Lligues ADG (Spain)
3: Fot Li Team (Spain)

Week Home Away Results   Week Home Away Results

1

Fot Li Team Lobos 5 - 0  

8

Lobos Fot Li Team 0 - 5
ChurchSquare Pimbaboys 3 - 2   Pimbaboys ChurchSquare 3 - 2
Los Ninos (forfait) Los Etxeniques 0 - 0   Los Etxeniques
Los Ninos (forfait)  
0 - 0
Triple Bull Pro (forfait) Lligues ADG 0 - 0   Lligues ADG Triple Bull Pro (forfait) 0 - 0

2

Triple Bull Pro (forfait) Lobos 0 - 0  

9

Lobos Triple Bull Pro (forfait) 0 - 0
Lligues ADG
Los Ninos (forfait)  
0 - 0  
Los Ninos (forfait)  
Lligues ADG 0 - 0
Los Etxeniques ChurchSquare 5 - 0   ChurchSquare Los Etxeniques 1 - 4
Pimbaboys Fot Li Team 1 - 4   Fot Li Team Pimbaboys 5 - 0
                 

3

Lobos Pimbaboys 2 - 3  

10

Pimbaboys Lobos 4 - 1
Fot Li Team Los Etxeniques 2 - 3   Los Etxeniques Fot Li Team 4 - 1
ChurchSquare Lligues ADG 1 - 4   Lligues ADG ChurchSquare 4 - 1
Los Ninos (forfait)  
Triple Bull Pro (forfait) 0 - 0   Triple Bull Pro (forfait)
Los Ninos (forfait)  
0 - 0
                 

4

Los Ninos (forfait)  
Lobos 0 - 0  

11

Lobos
Los Ninos (forfait)  
0 - 0
Triple Bull Pro (forfait) ChurchSquare 0 - 0   ChurchSquare Triple Bull Pro (forfait) 0 - 0
Lligues ADG Fot Li Team 4 - 1   Fot Li Team Lligues ADG 2 - 3
Los Etxeniques Pimbaboys 4 - 1   Pimbaboys Los Etxeniques 1 - 4
                 

5

Lobos Los Etxeniques 0 - 5  

12

Los Etxeniques Lobos 5 - 0
Pimbaboys Lligues ADG 1 - 4   Lligues ADG Pimbaboys 2 -3
Fot Li Team Triple Bull Pro (forfait) 0 - 0   Triple Bull Pro (forfait) Fot Li Team 0 - 0
ChurchSquare
Los Ninos (forfait)  
0 - 0  
Los Ninos (forfait)  
ChurchSquare 0 - 0
                 

6

ChurchSquare Lobos 5 - 0  

13

Lobos ChurchSquare 1 - 4
Los Ninos (forfait)  
Fot Li Team 0 - 0   Fot Li Team
Los Ninos (forfait)  
0 - 0
Triple Bull Pro (forfait) Pimbaboys 0 - 0   Pimbaboys Triple Bull Pro (forfait) 0 - 0
Lligues ADG Los Etxeniques 3 - 2   Los Etxeniques Lligues ADG 4 - 1
                 

7

Lobos Lligues ADG 0 - 5  

14

Lligues ADG Lobos 4 - 1
Los Etxeniques Triple Bull Pro (forfait) 0 - 0   Triple Bull Pro (forfait) Los Etxeniques 0 - 0
Pimbaboys
Los Ninos (forfait)  
0 - 0  
Los Ninos (forfait)  
Pimbaboys 0 - 0
Fot Li Team ChurchSquare 4 - 1   ChurchSquare Fot Li Team 1 - 4


Group 2:
- Calendar
League Report

Winners:
1:
La Xarxa (Spain)

2: Dutch Dudes (Netherlands)
3: Tan Dao Bien (Spain)

Week Home Away Results   Week Home Away Results
                 

1

Hat Trick Dutch Dudes 0 - 5  

8

Dutch Dudes Hat Trick 5 - 0
La Xarxa Hadsten Dream Team 3 - 2   Hadsten Dream Team La Xarxa 0 - 5
Tan Dao Bien Atrevete 2 (forfait) 0 - 0   Atrevete 2 (forfait) Tan Dao Bien 0 - 0
Amiguitos Los Fiwis (forfait) 0 - 0   Los Fiwis (forfait) Amiguitos 0 - 0
                 

2

Amiguitos Dutch Dudes 1 - 4  

9

Dutch Dudes Amiguitos 4 - 1
Los Fiwis (forfait) Tan Dao Bien 0 - 0   Tan Dao Bien Los Fiwis (forfait) 0 - 0
Atrevete 2 (forfait) La Xarxa 0 - 0   La Xarxa Atrevete 2 (forfait) 0 - 0
Hadsten Dream Team Hat Trick 2 - 3   Hat Trick Hadsten Dream Team 3 - 2
                 

3

Dutch Dudes Hadsten Dream Team 3 - 2  

10

Hadsten Dream Team Dutch Dudes 3 - 2
Hat Trick Atrevete 2 (forfait) 0 - 0   Atrevete 2 (forfait) Hat Trick 0 - 0
La Xarxa Los Fiwis (forfait) 0 - 0   Los Fiwis (forfait) La Xarxa 0 - 0
Tan Dao Bien Amiguitos 2 - 3   Amiguitos Tan Dao Bien 2 - 3
                 

4

Tan Dao Bien Dutch Dudes 3 - 2  

11

Dutch Dudes Tan Dao Bien 4 - 1
Amiguitos La Xarxa 0 - 5   La Xarxa Amiguitos 2 - 3
Los Fiwis (forfait) Hat Trick 0 - 0   Hat Trick Los Fiwis (forfait) 0 - 0
Atrevete 2 (forfait) Hadsten Dream Team 0 - 0   Hadsten Dream Team Atrevete 2 (forfait) 0 - 0
                 

5

Dutch Dudes Atrevete 2 (forfait) 0 - 0  

12

Atrevete 2 (forfait) Dutch Dudes 0 - 0
Hadsten Dream Team Los Fiwis (forfait) 0 - 0   Los Fiwis (forfait) Hadsten Dream Team 0 - 0
Hat Trick Amiguitos 2 - 3   Amiguitos Hat Trick 1 - 4
La Xarxa Tan Dao Bien 3 - 2   Tan Dao Bien La Xarxa 3 - 2
                 

6

La Xarxa Dutch Dudes 2 - 3  

13

Dutch Dudes La Xarxa 1 - 4
Tan Dao Bien Hat Trick 3 - 2   Hat Trick Tan Dao Bien 2 - 3
Amiguitos Hadsten Dream Team 1 - 4   Hadsten Dream Team Amiguitos 1 - 4
Los Fiwis (forfait) Atrevete 2 (forfait) 0 - 0   Atrevete 2 (forfait) Los Fiwis (forfait) 0 - 0
                 

7

Dutch Dudes Los Fiwis (forfait) 0 - 0  

14

Los Fiwis (forfait) Dutch Dudes 0 - 0
Atrevete 2 (forfait) Amiguitos 0 - 0   Amiguitos Atrevete 2 (forfait) 0 - 0
Hadsten Dream Team Tan Dao Bien 1 - 4   Tan Dao Bien Hadsten Dream Team 2 - 3
Hat Trick La Xarxa 3 -2   La Xarxa Hat Trick 3 - 2

Group 3:
- Calendar
League Report

Week Home Away Reults   Week Home Away Reults
                 

1

Gerard Albo Mont Zorros De 3 Colas (forfait) 0 - 0  

8

Zorros De 3 Colas (forfait)  
Gerard Albo Mont 0 - 0
DeBolleWitte Fco Caballero Canter 1 - 4   Fco Caballero Canter DeBolleWitte  
Los TPM De Bullmania (forfait) Los Volteretas 0 - 0   Los Volteretas Los TPM De Bullmania (forfait) 0 - 0
Los Lisiaos Del TBul Rafa Aguilera Rodrig (forfait) 0 - 0   Rafa Aguilera Rodrig (forfait) Los Lisiaos Del TBul 0 - 0
                 

2

Los Lisiaos Del TBul
Zorros De 3 Colas (forfait)  
0 - 0  

9

Zorros De 3 Colas (forfait)  
Los Lisiaos Del TBul 0 - 0
Rafa Aguilera Rodrig (forfait) Los TPM De Bullmania (forfait) 0 - 0   Los TPM De Bullmania (forfait) Rafa Aguilera Rodrig (forfait) 0 - 0
Los Volteretas DeBolleWitte 4 - 1   DeBolleWitte Los Volteretas 5 - 0
Fco Caballero Canter Gerard Albo Mont 4 - 1   Gerard Albo Mont Fco Caballero Canter  
                 

3

Zorros De 3 Colas (forfait)  
Fco Caballero Canter 0 - 0  

10

Fco Caballero Canter
Zorros De 3 Colas (forfait)  
0 - 0
Gerard Albo Mont Los Volteretas 4 - 1   Los Volteretas Gerard Albo Mont 1 - 4
DeBolleWitte Rafa Aguilera Rodrig (forfait) 0 - 0   Rafa Aguilera Rodrig (forfait) DeBolleWitte 0 - 0
Los TPM De Bullmania (forfait) Los Lisiaos Del TBul 0 - 0   Los Lisiaos Del TBul Los TPM De Bullmania (forfait) 0 - 0
                 

4

Los TPM De Bullmania (forfait)
Zorros De 3 Colas (forfait)  
0 - 0  

11

Zorros De 3 Colas (forfait)  
Los TPM De Bullmania (forfait) 0 - 0
Los Lisiaos Del TBul DeBolleWitte     DeBolleWitte Los Lisiaos Del TBul  
Rafa Aguilera Rodrig (forfait) Gerard Albo Mont 0 - 0   Gerard Albo Mont Rafa Aguilera Rodrig (forfait) 0 - 0
Los Volteretas Fco Caballero Canter 0 - 5   Fco Caballero Canter Los Volteretas 4 - 1
                 

5

Zorros De 3 Colas (forfait)  
Los Volteretas 0 - 0  

12

Los Volteretas
Zorros De 3 Colas (forfait)  
0 - 0
Fco Caballero Canter Rafa Aguilera Rodrig (forfait) 0 - 0   Rafa Aguilera Rodrig (forfait) Fco Caballero Canter 0 - 0
Gerard Albo Mont Los Lisiaos Del TBul 3 - 2   Los Lisiaos Del TBul Gerard Albo Mont 1 - 4
DeBolleWitte Los TPM De Bullmania (forfait) 0 - 0   Los TPM De Bullmania (forfait) DeBolleWitte 0 - 0
                 

6

DeBolleWitte
Zorros De 3 Colas (forfait)  
0 - 0  

13

Zorros De 3 Colas (forfait)  
DeBolleWitte 0 - 0
Los TPM De Bullmania (forfait) Gerard Albo Mont 0 - 0   Gerard Albo Mont Los TPM De Bullmania (forfait) 0 - 0
Los Lisiaos Del TBul Fco Caballero Canter     Fco Caballero Canter Los Lisiaos Del TBul  
Rafa Aguilera Rodrig (forfait) Los Volteretas 0 - 0   Los Volteretas Rafa Aguilera Rodrig (forfait) 0 - 0
                 

7

Zorros De 3 Colas (forfait)  
Rafa Aguilera Rodrig (forfait) 0 - 0  

14

Rafa Aguilera Rodrig (forfait)
Zorros De 3 Colas (forfait)  
0 - 0
Los Volteretas Los Lisiaos Del TBul 1 - 4   Los Lisiaos Del TBul Los Volteretas 1 - 4
Fco Caballero Canter Los TPM De Bullmania (forfait) 0 - 0   Los TPM De Bullmania (forfait) Fco Caballero Canter 0 - 0
Gerard Albo Mont DeBolleWitte 0 - 5   DeBolleWitte Gerard Albo Mont 5 - 0

Group 4:
- Calendar
League Report

Winners:
1:
Villadurango (Spain)

2: Buda Darts I (Portugal)
3: Josep Santonja (Spain)

Week Home Away Results   Week Home Away Results
                 

1

Tinkiwinkis Josep Santonja 3 - 2  

10

Josep Santonja Tinkiwinkis 3 - 2
El Pikadero Buda Darts I 2 - 3   Buda Darts I El Pikadero 0 - 5
Modoni Spr Online (forfait) 0 - 5   Spr Online (forfait) Modoni 0 - 0
Los Lupas 1016 Elite 0 - 5   1016 Elite Los Lupas 5 - 0
Universita Dart Villadurango 0 - 5   Villadurango Universita Dart 5 - 0
                 

2

Universita Dart Josep Santonja 2 - 3  

11

Josep Santonja Universita Dart 5 - 0
Villadurango Los Lupas 3 - 2   Los Lupas Villadurango 0 - 5
1016 Elite Modoni 0 - 5   Modoni 1016 Elite 0 - 5
Spr Online (forfait) El Pikadero 0 - 0   El Pikadero Spr Online (forfait) 0 - 0
Buda Darts I Tinkiwinkis 3 - 2   Tinkiwinkis Buda Darts I 2 - 3
                 

3

Josep Santonja Buda Darts I 3 - 2  

12

Buda Darts I Josep Santonja 3 - 2
Tinkiwinkis Spr Online (forfait) 0 - 0   Spr Online (forfait) Tinkiwinkis 0 - 0
El Pikadero 1016 Elite 0 - 5   1016 Elite El Pikadero 1 - 4
Modoni Villadurango 0 - 5   Villadurango Modoni 5 - 0
Los Lupas Universita Dart 4 - 1   Universita Dart Los Lupas 3 - 2
                 

4

Los Lupas Josep Santonja 1 - 4  

13

Josep Santonja Los Lupas 1 - 4
Universita Dart Modoni 5 - 0   Modoni Universita Dart 3 - 2
Villadurango El Pikadero 4 - 1   El Pikadero Villadurango 1 - 4
1016 Elite Tinkiwinkis 5 - 0   Tinkiwinkis 1016 Elite 3 - 2
Spr Online (forfait) Buda Darts I 0 - 0   Buda Darts I Spr Online (forfait) 0 - 0
                 

5

Josep Santonja Spr Online (forfait) 0 - 0  

14

Spr Online (forfait) Josep Santonja 0 - 0
Buda Darts I 1016 Elite 4 - 1   1016 Elite Buda Darts I 1 - 4
Tinkiwinkis Villadurango 0 - 5   Villadurango Tinkiwinkis 3 - 2
El Pikadero Universita Dart 3 - 2   Universita Dart El Pikadero 4 - 1
Modoni Los Lupas 0 - 5   Los Lupas Modoni 5 - 0
                 

6

Modoni Josep Santonja 0 - 5  

15

Josep Santonja Modoni 4 - 1
Los Lupas El Pikadero 0 - 5   El Pikadero Los Lupas 4 - 1
Universita Dart Tinkiwinkis 2 - 3   Tinkiwinkis Universita Dart 2 - 3
Villadurango Buda Darts I 2 - 3   Buda Darts I Villadurango 1 - 4
1016 Elite Spr Online (forfait) 0 - 0   Spr Online (forfait) 1016 Elite 0 - 0
                 

7

Josep Santonja 1016 Elite 2 -3  

16

1016 Elite Josep Santonja 3 - 2
Spr Online (forfait) Villadurango 0 - 0   Villadurango Spr Online (forfait) 0 - 0
Buda Darts I Universita Dart 4 - 1   Universita Dart Buda Darts I 1 - 4
Tinkiwinkis Los Lupas 4 - 1   Los Lupas Tinkiwinkis 4 - 1
El Pikadero Modoni 5 - 0   Modoni El Pikadero 1 - 4
                 

8

El Pikadero Josep Santonja 1 - 4  

17

Josep Santonja El Pikadero 5 - 0
Modoni Tinkiwinkis 2 - 3   Tinkiwinkis Modoni 3 - 2
Los Lupas Buda Darts I 1 - 4   Buda Darts I Los Lupas 5 - 0
Universita Dart Spr Online (forfait) 0 - 0   Spr Online (forfait) Universita Dart 0 - 0
Villadurango 1016 Elite 4 - 1   1016 Elite Villadurango 1 - 4
                 

9

Josep Santonja Villadurango 2 - 3  

18

Villadurango Josep Santonja 4 - 1
1016 Elite Universita Dart 4 - 1   Universita Dart 1016 Elite 1 - 4
Spr Online (forfait) Los Lupas 0 - 0   Los Lupas Spr Online (forfait) 0 - 0
Buda Darts I Modoni 5 - 0   Modoni Buda Darts I 0 - 5
Tinkiwinkis El Pikadero 2 - 3   El Pikadero Tinkiwinkis 2 - 3

Group 5:
- Calendar
League Report

Week Home Away Results   Week Home Away Results
                 

1

Atrevete Oscar Fernandez Garc (forfait) 0 - 0  

8

Oscar Fernandez Garc (forfait) Atrevete 0 - 0
Los Marqueses Que Bien Tirao 4 - 1   Que Bien Tirao Los Marqueses 2 - 3
Placeta Triple Bull Bar Trana 0 - 5   Bar Trana Placeta Triple Bull 5 - 0
New Universita Los Companeros 1 - 4   Los Companeros New Universita 0 - 0
                 

2

New Universita Oscar Fernandez Garc (forfait) 0 - 0  

9

Oscar Fernandez Garc (forfait) New Universita 0 - 0
Los Companeros Placeta Triple Bull 4 - 1   Placeta Triple Bull Los Companeros 0 - 0
Bar Trana Los Marqueses 4 - 1   Los Marqueses Bar Trana 1 - 4
Que Bien Tirao Atrevete 3 - 2   Atrevete Que Bien Tirao 0 - 0
                 

3

Oscar Fernandez Garc (forfait) Que Bien Tirao 0 - 0  

10

Que Bien Tirao Oscar Fernandez Garc (forfait) 0 - 0
Atrevete Bar Trana 3 - 2   Bar Trana Atrevete 5 - 0
Los Marqueses Los Companeros 3 - 2   Los Companeros Los Marqueses 1 - 4
Placeta Triple Bull New Universita 4 - 1   New Universita Placeta Triple Bull 0 - 0
                 

4

Placeta Triple Bull Oscar Fernandez Garc (forfait) 0 - 0  

11

Oscar Fernandez Garc (forfait) Placeta Triple Bull 0 - 0
New Universita Los Marqueses 0 - 5   Los Marqueses New Universita 5 - 0
Los Companeros Atrevete 3 - 2   Atrevete Los Companeros  
Bar Trana Que Bien Tirao 2 - 3   Que Bien Tirao Bar Trana  
                 

5

Oscar Fernandez Garc (forfait) Bar Trana 0 - 0  

12

Bar Trana Oscar Fernandez Garc (forfait) 0 - 0
Que Bien Tirao Los Companeros 3 - 2   Los Companeros Que Bien Tirao  
Atrevete New Universita 4 - 1   New Universita Atrevete 3 - 2
Los Marqueses Placeta Triple Bull 5 - 0   Placeta Triple Bull Los Marqueses  
                 

6

Los Marqueses Oscar Fernandez Garc (forfait) 0 - 0  

13

Oscar Fernandez Garc (forfait) Los Marqueses 0 - 0
Placeta Triple Bull Atrevete 0 - 5   Atrevete Placeta Triple Bull  
New Universita Que Bien Tirao 0 - 5   Que Bien Tirao New Universita 4 - 1
Los Companeros Bar Trana 0 - 5   Bar Trana Los Companeros 5 - 0
                 

7

Oscar Fernandez Garc (forfait) Los Companeros 0 - 0  

14

Los Companeros Oscar Fernandez Garc (forfait) 0 - 0
Bar Trana New Universita 5 - 0   New Universita Bar Trana 0 - 5
Que Bien Tirao Placeta Triple Bull 0 - 0   Placeta Triple Bull Que Bien Tirao  
Atrevete Los Marqueses 1 - 4   Los Marqueses Atrevete 4 - 1

Group 6:
- Calendar
League Report

Week Home Away Results   Week Home Away Results
                 

1

Josep Deumal Rubio Daniel Costa Felip 2 - 3  

8

Daniel Costa Felip Josep Deumal Rubio 0 - 5
La Avinguda Casi La Meto 0 - 5   Casi La Meto La Avinguda 2 - 3
Jose Ant Perez Sanch Los Curto (forfait) 0 - 0   Los Curto (forfait) Jose Ant Perez Sanch 0 - 0
Los De Portada Fuentecicas Team (forfait) 0 - 0   Fuentecicas Team (forfait) Los De Portada 0 - 0

2

Los De Portada Daniel Costa Felip 0 - 5  

9

Daniel Costa Felip Los De Portada 4 - 1
Fuentecicas Team (forfait) Jose Ant Perez Sanch 0 - 0   Jose Ant Perez Sanch Fuentecicas Team (forfait) 0 - 0
Los Curto (forfait) La Avinguda 0 - 0   La Avinguda Los Curto (forfait) 0 - 0
Casi La Meto Josep Deumal Rubio 2 - 3   Josep Deumal Rubio Casi La Meto 0 - 5
                 

3

Daniel Costa Felip Casi La Meto 3 - 2  

10

Casi La Meto Daniel Costa Felip 3 - 2
Josep Deumal Rubio Los Curto (forfait) 0 - 0   Los Curto (forfait) Josep Deumal Rubio 0 - 0
La Avinguda Fuentecicas Team (forfait) 0 - 0   Fuentecicas Team (forfait) La Avinguda 0 - 0
Jose Ant Perez Sanch Los De Portada 5 - 0   Los De Portada Jose Ant Perez Sanch 2 - 3
                 

4

Jose Ant Perez Sanch Daniel Costa Felip 2 - 3  

11

Daniel Costa Felip Jose Ant Perez Sanch 0 - 5
Los De Portada La Avinguda 2 - 3   La Avinguda Los De Portada 4 - 1
Fuentecicas Team (forfait) Josep Deumal Rubio 0 - 0   Josep Deumal Rubio Fuentecicas Team (forfait) 0 - 0
Los Curto (forfait) Casi La Meto 0 - 0   Casi La Meto Los Curto (forfait) 0 - 0
                 

5

Daniel Costa Felip Los Curto (forfait) 0 - 0  

12

Los Curto (forfait) Daniel Costa Felip 0 - 0
Casi La Meto Fuentecicas Team (forfait) 0 - 0   Fuentecicas Team (forfait) Casi La Meto 0 - 0
Josep Deumal Rubio Los De Portada 4 - 1   Los De Portada Josep Deumal Rubio 0 - 5
La Avinguda Jose Ant Perez Sanch 0 - 5   Jose Ant Perez Sanch La Avinguda 4 - 1
                 

6

La Avinguda Daniel Costa Felip 5 - 0  

13

Daniel Costa Felip La Avinguda  
Jose Ant Perez Sanch Josep Deumal Rubio 0 - 5   Josep Deumal Rubio Jose Ant Perez Sanch 2 - 3
Los De Portada Casi La Meto 2 - 3   Casi La Meto Los De Portada 5 - 0
Fuentecicas Team (forfait) Los Curto (forfait) 0 - 0   Los Curto (forfait) Fuentecicas Team (forfait) 0 - 0
                 

7

Daniel Costa Felip Fuentecicas Team (forfait) 0 - 0  

14

Fuentecicas Team (forfait) Daniel Costa Felip 0 - 0
Los Curto (forfait) Los De Portada 0 - 0   Los De Portada Los Curto (forfait) 0 - 0
Casi La Meto Jose Ant Perez Sanch 1 - 4   Jose Ant Perez Sanch Casi La Meto 2 - 3
Josep Deumal Rubio La Avinguda 5 - 0   La Avinguda Josep Deumal Rubio 3 - 2

Group 7:
- Calendar
League Report

Week Home Away Results   Week Home Away Results
                 

1

Francesc Lopez Bocad Pollo Masculino 5 - 0  

8

Pollo Masculino Francesc Lopez Bocad 1 - 4
Alberto Moreno Alvar Jandros (forfait) 0 - 0   Jandros (forfait) Alberto Moreno Alvar 0 - 0
PH (forfait) Buda Darts III 0 - 0   Buda Darts III PH (forfait) 0 - 0
Benzalconios Victor Montoro Cifue 3 - 2   Victor Montoro Cifue Benzalconios 2 - 3
                 

2

Benzalconios Pollo Masculino 5 - 0  

9

Pollo Masculino Benzalconios 2 - 3
Victor Montoro Cifue PH (forfait) 0 - 0   PH (forfait) Victor Montoro Cifue 0 - 0
Buda Darts III Alberto Moreno Alvar 5 - 0   Alberto Moreno Alvar Buda Darts III 1 - 4
Jandros (forfait) Francesc Lopez Bocad 0 - 0   Francesc Lopez Bocad Jandros (forfait) 0 - 0
                 

3

Pollo Masculino Jandros (forfait) 0 - 0  

10

Jandros (forfait) Pollo Masculino 0 - 0
Francesc Lopez Bocad Buda Darts III 4 - 1   Buda Darts III Francesc Lopez Bocad 4 - 1
Alberto Moreno Alvar Victor Montoro Cifue 1 - 4   Victor Montoro Cifue Alberto Moreno Alvar 3 - 2
PH (forfait) Benzalconios 0 - 0   Benzalconios PH (forfait) 0 - 0

4

PH (forfait) Pollo Masculino 0 - 0  

11

Pollo Masculino PH (forfait) 0 - 0
Benzalconios Alberto Moreno Alvar 2 - 3   Alberto Moreno Alvar Benzalconios 1 - 4
Victor Montoro Cifue Francesc Lopez Bocad 3 - 2   Francesc Lopez Bocad Victor Montoro Cifue 4 - 1
Buda Darts III Jandros (forfait) 0 - 0   Jandros (forfait) Buda Darts III 0 - 0
                 

5

Pollo Masculino Buda Darts III 3 - 2  

12

Buda Darts III Pollo Masculino 5 - 0
Jandros (forfait) Victor Montoro Cifue 0 - 0   Victor Montoro Cifue Jandros (forfait) 0 - 0
Francesc Lopez Bocad Benzalconios 0 - 5   Benzalconios Francesc Lopez Bocad 2 - 3
Alberto Moreno Alvar PH (forfait) 0 - 0   PH (forfait) Alberto Moreno Alvar 0 - 0

6

Alberto Moreno Alvar Pollo Masculino 3 - 2  

13

Pollo Masculino Alberto Moreno Alvar 2 - 3
PH (forfait) Francesc Lopez Bocad 0 - 0   Francesc Lopez Bocad PH (forfait) 0 - 0
Benzalconios Jandros (forfait) 0 - 0   Jandros (forfait) Benzalconios 0 - 0
Victor Montoro Cifue Buda Darts III 1 - 4   Buda Darts III Victor Montoro Cifue 3 - 2
                 

7

Pollo Masculino Victor Montoro Cifue 0 - 0  

14

Victor Montoro Cifue Pollo Masculino 2 - 3
Buda Darts III Benzalconios 2 - 3   Benzalconios Buda Darts III 2 - 3
Jandros (forfait) PH (forfait) 0 - 0   PH (forfait) Jandros (forfait) 0 - 0
Francesc Lopez Bocad Alberto Moreno Alvar 5 - 0   Alberto Moreno Alvar Francesc Lopez Bocad 0 - 5

Group 8:
- Calendar
League Report

Week Home Away Results   Week Home Away Results
                 
1 Genios Decorvini Food And Darts 4 - 1   8 Food And Darts Genios Decorvini 5 - 0
LilandDed El Centre (forfait) 0 - 0   El Centre (forfait) LilandDed 0 - 0
Damia Pages Albanda Cafeteria Mary 2 - 3   Cafeteria Mary Damia Pages Albanda 4 - 1
Trifasic Dartsdevils 2 - 3   Dartsdevils Trifasic  
                 
2 Trifasic Food And Darts 1 - 4   9 Food And Darts Trifasic 3 - 2
Dartsdevils Damia Pages Albanda 3 - 2   Damia Pages Albanda Dartsdevils  
Cafeteria Mary LilandDed 5 - 0   LilandDed Cafeteria Mary 0 - 5
El Centre (forfait) Genios Decorvini 0 - 0   Genios Decorvini El Centre (forfait) 0 - 0
                 
3 Food And Darts El Centre (forfait) 0 - 0   10 El Centre (forfait) Food And Darts 0 - 0
Genios Decorvini Cafeteria Mary 1 - 4   Cafeteria Mary Genios Decorvini 3 - 2
LilandDed Dartsdevils 0 - 0   Dartsdevils LilandDed  
Damia Pages Albanda Trifasic 2 - 3   Trifasic Damia Pages Albanda 2 - 3
                 
4 Damia Pages Albanda Food And Darts 1 - 4   11 Food And Darts Damia Pages Albanda 4 - 1
Trifasic LilandDed 4 - 1   LilandDed Trifasic  
Dartsdevils Genios Decorvini 5 - 0   Genios Decorvini Dartsdevils  
Cafeteria Mary El Centre (forfait) 0 - 0   El Centre (forfait) Cafeteria Mary 0 - 0
                 
5 Food And Darts Cafeteria Mary 2 - 3   12 Cafeteria Mary Food And Darts 4 - 1
El Centre (forfait) Dartsdevils 0 - 0   Dartsdevils El Centre (forfait) 0 - 0
Genios Decorvini Trifasic 2 - 3   Trifasic Genios Decorvini 2 - 3
LilandDed Damia Pages Albanda 0 - 0   Damia Pages Albanda LilandDed  
                 
6 LilandDed Food And Darts 1 - 4   13 Food And Darts LilandDed  
Damia Pages Albanda Genios Decorvini 4 - 1   Genios Decorvini Damia Pages Albanda 3 - 2
Trifasic El Centre (forfait) 0 - 0   El Centre (forfait) Trifasic 0 - 0
Dartsdevils Cafeteria Mary 1 - 4   Cafeteria Mary Dartsdevils  
                 
7 Food And Darts Dartsdevils 5 - 0   14 Dartsdevils Food And Darts  
Cafeteria Mary Trifasic 4 - 1   Trifasic Cafeteria Mary 0 - 5
El Centre (forfait) Damia Pages Albanda 0 - 0   Damia Pages Albanda El Centre (forfait) 0 - 0
Genios Decorvini LilandDed 0 - 0   LilandDed Genios Decorvini  

Group 9:
- Calendar
League Report

Week Home Away Results   Week Home Away Results
                 

1

Bullchachos Hot Trick (forfait) 0 - 0  

8

Hot Trick (forfait) Bullchachos 0 - 0
Granaino (forfait) Randaberg 0 - 0   Randaberg Granaino (forfait) 0 - 0
Los Dos Amigos Traspasados 1 - 4   Traspasados Los Dos Amigos 3 - 2
Coletas Rata (forfait) Marta Mi Oscar Fer 0 - 0   Marta Mi Oscar Fer Coletas Rata (forfait) 0 - 0

2

Coletas Rata (forfait) Hot Trick (forfait) 0 - 0  

9

Hot Trick (forfait) Coletas Rata (forfait) 0 - 0
Marta Mi Oscar Fer Los Dos Amigos 2 - 3   Los Dos Amigos Marta Mi Oscar Fer 4 - 1
Traspasados Granaino (forfait) 0 - 0   Granaino (forfait) Traspasados 0 - 0
Randaberg Bullchachos 3 - 2   Bullchachos Randaberg 2 - 3
                 

3

Hot Trick (forfait) Randaberg 0 - 0  

10

Randaberg Hot Trick (forfait) 0 - 0
Bullchachos Traspasados 0 - 5   Traspasados Bullchachos 0 - 0
Granaino (forfait) Marta Mi Oscar Fer 0 - 0   Marta Mi Oscar Fer Granaino (forfait) 0 - 0
Los Dos Amigos Coletas Rata (forfait) 0 - 0   Coletas Rata (forfait) Los Dos Amigos 0 - 0

4

Los Dos Amigos Hot Trick (forfait) 0 - 0  

11

Hot Trick (forfait) Los Dos Amigos 0 - 0
Coletas Rata (forfait) Granaino (forfait) 0 - 0   Granaino (forfait) Coletas Rata (forfait) 0 - 0
Marta Mi Oscar Fer Bullchachos 1 - 4   Bullchachos Marta Mi Oscar Fer 3 - 2
Traspasados Randaberg 0 - 0   Randaberg Traspasados 0 - 0
                 

5

Hot Trick (forfait) Traspasados 0 - 0  

12

Traspasados Hot Trick (forfait) 0 - 0
Randaberg Marta Mi Oscar Fer 4 - 1   Marta Mi Oscar Fer Randaberg 0 - 5
Bullchachos Coletas Rata (forfait) 0 - 0   Coletas Rata (forfait) Bullchachos 0 - 0
Granaino (forfait) Los Dos Amigos 0 - 0   Los Dos Amigos Granaino (forfait) 0 - 0

6

Granaino (forfait) Hot Trick (forfait) 0 - 0  

13

Hot Trick (forfait) Granaino (forfait) 0 - 0
Los Dos Amigos Bullchachos 4 - 1   Bullchachos Los Dos Amigos 2 - 3
Coletas Rata (forfait) Randaberg 0 - 0   Randaberg Coletas Rata (forfait) 0 - 0
Marta Mi Oscar Fer Traspasados 1 - 4   Traspasados Marta Mi Oscar Fer 2 - 3
                 

7

Hot Trick (forfait) Marta Mi Oscar Fer 0 - 0  

14

Marta Mi Oscar Fer Hot Trick (forfait) 0 - 0
Traspasados Coletas Rata (forfait) 0 - 0   Coletas Rata (forfait) Traspasados 0 - 0
Randaberg Los Dos Amigos 4 - 1   Los Dos Amigos Randaberg 0 - 5
Bullchachos Granaino (forfait) 0 - 0   Granaino (forfait) Bullchachos 0 - 0

Group 10:
- Calendar
League Report

Winners:
1:
Mocar (Denmark)

2: Sandu Miguel (Spain)
3: Les Alcolyses (Belgium)

Week Home Away Results   Week Home Away Results
                 

1

Frank Duarte Capel Les Alcolyses 1 - 4  

8

Les Alcolyses Frank Duarte Capel 3 - 2
Manhattan (forfait) Lanbroa 0 - 0   Lanbroa
Manhattan (forfait)  
0 - 0
Trotabares Mocar 1 - 4   Mocar Trotabares 5 - 0
Atrevetesbspeople Sandu Miguel Ungurea 0 - 5   Sandu Miguel Ungurea Atrevetesbspeople 3 - 2
                 

2

Atrevetesbspeople Les Alcolyses 1 - 4  

9

Les Alcolyses Atrevetesbspeople 5 - 0
Sandu Miguel Ungurea Trotabares 5 - 0   Trotabares Sandu Miguel Ungurea 3 - 2
Mocar
Manhattan (forfait)  
0 - 0  
Manhattan (forfait)  
Mocar 0 - 0
Lanbroa Frank Duarte Capel 0 - 5   Frank Duarte Capel Lanbroa 4 - 1
                 

3

Les Alcolyses Lanbroa 2 - 3  

10

Lanbroa Les Alcolyses 4 - 1
Frank Duarte Capel Mocar 3 - 2   Mocar Frank Duarte Capel 2 - 3
Manhattan (forfait)  
Sandu Miguel Ungurea 0 - 0   Sandu Miguel Ungurea
Manhattan (forfait)  
0 - 0
Trotabares Atrevetesbspeople 4 - 1   Atrevetesbspeople Trotabares 0 - 5
                 

4

Trotabares Les Alcolyses 1 - 4  

11

Les Alcolyses Trotabares 4 - 1
Atrevetesbspeople
Manhattan (forfait)  
0 - 0  
Manhattan (forfait)  
Atrevetesbspeople 0 - 0
Sandu Miguel Ungurea Frank Duarte Capel 5 - 0   Frank Duarte Capel Sandu Miguel Ungurea 4 - 1
Mocar Lanbroa 4 - 1   Lanbroa Mocar 4 - 1
                 

5

Les Alcolyses Mocar 3 - 2  

12

Mocar Les Alcolyses 4 - 1
Lanbroa Sandu Miguel Ungurea 1 - 4   Sandu Miguel Ungurea Lanbroa 4 - 1
Frank Duarte Capel Atrevetesbspeople 2 - 3   Atrevetesbspeople Frank Duarte Capel 2 - 3
Manhattan (forfait)  
Trotabares 0 - 0   Trotabares
Manhattan (forfait)  
0 - 0
                 

6

Manhattan (forfait)  
Les Alcolyses 0 - 0  

13

Les Alcolyses
Manhattan (forfait)  
0 - 0
Trotabares Frank Duarte Capel 2 - 3   Frank Duarte Capel Trotabares 5 - 0
Atrevetesbspeople Lanbroa 2 - 3   Lanbroa Atrevetesbspeople 3 - 2
Sandu Miguel Ungurea Mocar 3 - 2   Mocar Sandu Miguel Ungurea 5 - 0
                 

7

Les Alcolyses Sandu Miguel Ungurea 3 - 2  

14

Sandu Miguel Ungurea Les Alcolyses 4 - 1
Mocar Atrevetesbspeople 4 - 1   Atrevetesbspeople Mocar 1 - 4
Lanbroa Trotabares 1 - 4   Trotabares Lanbroa 4 - 1
Frank Duarte Capel
Manhattan (forfait)  
0 - 0  
Manhattan (forfait)  
Frank Duarte Capel 0 - 0

Group 11:
- Calendar
League Report

Week Home Away Results   Week Home Away Results
                 

1

Dardos Fuengirola Marea Army (forfait) 0 - 0  

8

Marea Army (forfait) Dardos Fuengirola 0 - 0
Compitruenos Karma Kafe 2 - 3   Karma Kafe Compitruenos 4 - 1
Jesus Hernandez Fer Buda Darts II 0 - 5   Buda Darts II Jesus Hernandez Fer 4 - 1
Los Retales Avance (forfait) 0 - 0  
Avance (forfait)  
Los Retales 0 - 0
                 

2

Los Retales Marea Army (forfait) 0 - 0  

9

Marea Army (forfait) Los Retales 0 - 0
Avance (forfait)  
Jesus Hernandez Fer 0 - 0   Jesus Hernandez Fer
Avance (forfait)  
0 - 0
Buda Darts II Compitruenos 4 - 1   Compitruenos Buda Darts II 1 - 4
Karma Kafe Dardos Fuengirola 4 - 1   Dardos Fuengirola Karma Kafe 3 - 2
                 

3

Marea Army (forfait) Karma Kafe 0 - 0  

10

Karma Kafe Marea Army (forfait) 0 - 0
Dardos Fuengirola Buda Darts II 0 - 5   Buda Darts II Dardos Fuengirola 5 - 0
Compitruenos
Avance (forfait)  
0 - 0  
Avance (forfait)  
Compitruenos 0 - 0
Jesus Hernandez Fer Los Retales 4 - 1   Los Retales Jesus Hernandez Fer 0 - 5
                 

4

Jesus Hernandez Fer Marea Army (forfait) 0 - 0  

11

Marea Army (forfait) Jesus Hernandez Fer 0 - 0
Los Retales Compitruenos 1 - 4   Compitruenos Los Retales  
Avance (forfait)  
Dardos Fuengirola 0 - 0   Dardos Fuengirola
Avance (forfait)  
0 - 0
Buda Darts II Karma Kafe 4 - 1   Karma Kafe Buda Darts II  
                 

5

Marea Army (forfait) Buda Darts II 0 - 0  

12

Buda Darts II Marea Army (forfait) 0 - 0
Karma Kafe
Avance (forfait)  
0 - 0  
Avance (forfait)  
Karma Kafe 0 - 0
Dardos Fuengirola Los Retales 2 - 3   Los Retales Dardos Fuengirola 2 - 3
Compitruenos Jesus Hernandez Fer 2 - 3   Jesus Hernandez Fer Compitruenos 2 - 3
                 

6

Compitruenos Marea Army (forfait) 0 - 0  

13

Marea Army (forfait) Compitruenos 0 - 0
Jesus Hernandez Fer Dardos Fuengirola 5 - 0   Dardos Fuengirola Jesus Hernandez Fer 3 - 2
Los Retales Karma Kafe 0 - 5   Karma Kafe Los Retales 5 - 0
Avance (forfait)  
Buda Darts II 0 - 0   Buda Darts II
Avance (forfait)  
0 - 0
                 

7

Marea Army (forfait)
Avance (forfait)  
0 - 0  

14

Avance (forfait)  
Marea Army (forfait) 0 - 0
Buda Darts II Los Retales 5 - 0   Los Retales Buda Darts II  
Karma Kafe Jesus Hernandez Fer 0 - 5   Jesus Hernandez Fer Karma Kafe  
Dardos Fuengirola Compitruenos 1 - 4   Compitruenos Dardos Fuengirola 4 - 1

Group 12:
- Calendar
League Report

Week Home Away Results   Week Home Away Results
                 

1

Las Nenucas (forfait) Sergio Delgado Ruiz (forfait) 0 - 0  

8

Sergio Delgado Ruiz (forfait) Las Nenucas (forfait) 0 - 0
La Jugada (forfait) Canillas 0 - 0   Canillas La Jugada (forfait) 0 - 0
Bestiex Fat Tire (forfait) 0 - 0   Fat Tire (forfait) Bestiex 0 - 0
Santa Cristina (forfait) Las Pajaritas (forfait) 0 - 0  
Las Pajaritas (forfait)  
Santa Cristina (forfait) 0 - 0
                 

2

Santa Cristina (forfait) Sergio Delgado Ruiz (forfait) 0 - 0  

9

Sergio Delgado Ruiz (forfait) Santa Cristina (forfait) 0 - 0
Las Pajaritas (forfait)  
Bestiex 0 - 0   Bestiex
Las Pajaritas (forfait)  
0 - 0
Fat Tire (forfait) La Jugada (forfait) 0 - 0   La Jugada (forfait) Fat Tire (forfait) 0 - 0
Canillas Las Nenucas (forfait) 0 - 0   Las Nenucas (forfait) Canillas 0 - 0
                 

3

Sergio Delgado Ruiz (forfait) Canillas 0 - 0  

10

Canillas Sergio Delgado Ruiz (forfait) 0 - 0
Las Nenucas (forfait) Fat Tire (forfait) 0 - 0   Fat Tire (forfait) Las Nenucas (forfait) 0 - 0
La Jugada (forfait)
Las Pajaritas (forfait)  
0 - 0  
Las Pajaritas (forfait)  
La Jugada (forfait) 0 - 0
Bestiex Santa Cristina (forfait) 0 - 0   Santa Cristina (forfait) Bestiex 0 - 0
                 

4

Bestiex Sergio Delgado Ruiz (forfait) 0 - 0  

11

Sergio Delgado Ruiz (forfait) Bestiex 0 - 0
Santa Cristina (forfait) La Jugada (forfait) 0 - 0   La Jugada (forfait) Santa Cristina (forfait) 0 - 0
Las Pajaritas (forfait)  
Las Nenucas (forfait) 0 - 0   Las Nenucas (forfait)
Las Pajaritas (forfait)  
0 - 0
Fat Tire (forfait) Canillas 0 - 0   Canillas Fat Tire (forfait) 0 - 0
                 

5

Sergio Delgado Ruiz (forfait) Fat Tire (forfait) 0 - 0  

12

Fat Tire (forfait) Sergio Delgado Ruiz (forfait) 0 - 0
Canillas
Las Pajaritas (forfait)  
0 - 0  
Las Pajaritas (forfait)  
Canillas 0 - 0
Las Nenucas (forfait) Santa Cristina (forfait) 0 - 0   Santa Cristina (forfait) Las Nenucas (forfait) 0 - 0
La Jugada (forfait) Bestiex 0 - 0   Bestiex La Jugada (forfait) 0 - 0
                 

6

La Jugada (forfait) Sergio Delgado Ruiz (forfait) 0 - 0  

13

Sergio Delgado Ruiz (forfait) La Jugada (forfait) 0 - 0
Bestiex Las Nenucas (forfait) 0 - 0   Las Nenucas (forfait) Bestiex 0 - 0
Santa Cristina (forfait) Canillas 0 - 0   Canillas Santa Cristina (forfait) 0 - 0
Las Pajaritas (forfait)  
Fat Tire (forfait) 0 - 0   Fat Tire (forfait)
Las Pajaritas (forfait)  
0 - 0
                 

7

Sergio Delgado Ruiz (forfait)
Las Pajaritas (forfait)  
0 - 0  

14

Las Pajaritas (forfait)  
Sergio Delgado Ruiz (forfait) 0 - 0
Fat Tire (forfait) Santa Cristina (forfait) 0 - 0   Santa Cristina (forfait) Fat Tire (forfait) 0 - 0
Canillas Bestiex 5 - 0   Bestiex Canillas 2 - 3
Las Nenucas (forfait) La Jugada (forfait) 0 - 0   La Jugada (forfait) Las Nenucas (forfait) 0 - 0

Group 13:
- Calendar
League Report

Week Home Away Results   Week Home Away Results
                 

1

Andorra Alepir (forfait) 0 - 0  

8

Alepir (forfait) Andorra 0 - 0
Pollo Femenino Bar Trana 1 3 - 2   Bar Trana 1 Pollo Femenino 0 - 5
Serabatort (forfait) -     - Serabatort (forfait)  
Cuchipandi Nebula 3 - 2   Nebula Cuchipandi  
                 

2

Cuchipandi Alepir (forfait) 0 - 0  

9

Alepir (forfait) Cuchipandi 0 - 0
Nebula Serabatort (forfait) 0 - 0   Serabatort (forfait) Nebula 0 - 0
- Pollo Femenino     Pollo Femenino -  
Bar Trana 1 Andorra 4 - 1   Andorra Bar Trana 1  
                 

3

Alepir (forfait) Bar Trana 1 0 - 0  

10

Bar Trana 1 Alepir (forfait) 0 - 0
Andorra -     - Andorra  
Pollo Femenino Nebula 3 - 2   Nebula Pollo Femenino  
Serabatort (forfait) Cuchipandi 0 - 0   Cuchipandi Serabatort (forfait) 0 - 0
                 

4

Serabatort (forfait) Alepir (forfait) 0 - 0  

11

Alepir (forfait) Serabatort (forfait) 0 - 0
Cuchipandi Pollo Femenino 3 - 2   Pollo Femenino Cuchipandi 2 - 3
Nebula Andorra 5 - 0   Andorra Nebula 1 - 4
- Bar Trana 1     Bar Trana 1 -  
                 

5

Alepir (forfait) -    

12

- Alepir (forfait)  
Bar Trana 1 Nebula 0 - 0   Nebula Bar Trana 1  
Andorra Cuchipandi 3 - 2   Cuchipandi Andorra 3 - 2
Pollo Femenino Serabatort (forfait) 0 - 0   Serabatort (forfait) Pollo Femenino 0 - 0
                 

6

Pollo Femenino Alepir (forfait) 0 - 0  

13

Alepir (forfait) Pollo Femenino 0 - 0
Serabatort (forfait) Andorra 0 - 0   Andorra Serabatort (forfait) 0 - 0
Cuchipandi Bar Trana 1 1 - 4   Bar Trana 1 Cuchipandi 1 - 4
Nebula -     - Nebula  
                 

7

Alepir (forfait) Nebula 0 - 0  

14

Nebula Alepir (forfait) 0 - 0
- Cuchipandi     Cuchipandi -  
Bar Trana 1 Serabatort (forfait) 0 - 0   Serabatort (forfait) Bar Trana 1 0 - 0
Andorra Pollo Femenino 4 - 1   Pollo Femenino Andorra  

 

This site uses its own and third parties cookies to improve our services related with your preferences by analyzing your browsing habits. If you continue browsing, we consider that you have accepted the use of it. You can learn more about our cookies policy here.

Accept
Top