2021 Virtual League Calendar

Level 1

1

27/09/21 - 03/10/21

Food & Darts vs Czarne Koty 5 - 5
Gratacel vs Lligue ADG 3 - 7
Kilkerrak vs Gratacel 2 5 - 5
Los Aupa vs Tinkiwinkis 5 - 5
           

2

04/10/21 - 10/10/21

Los Aupa vs Czarne Koty 6 - 4
Tinkiwinkis vs Kilkerrak 5 - 5
Gratacel 2 vs Gratacel 6 - 4
Lligue ADG vs Food & Darts 7 - 3
           

3

11/10/21 - 17/10/21

Czarne Koty vs Lligues ADG 3 - 7
Food And Darts vs Gratacel 2 4 - 6
Gratacel vs Tinkiwinkis 6 - 4
Kilkerrak vs Los Aupa 0 - 7
           

4

18/10/21 - 24/10/21

Kilkerrak vs Czarne Koty 2 - 7
Los Aupa vs Gratacel 4 - 6
Tinkiwinkis vs Food And Darts 5 - 5
Gratacel 2 vs Lligues ADG 5 -5
           

5

25/10/21 - 31/10/21

Czarne Koty vs Gratacel 2 5 - 5
Lligues ADG vs Tinkiwinkis 7 - 3
Food And Darts vs Los Aupa 5 - 5
Gratacel vs Kilkerrak 7 - 3
           

6

01/11/21 - 07/11/21

Gratacel vs Czarne Koty 5 - 5
Kilkerrak vs Food And Darts 0 - 7
Los Aupa vs Lligues ADG 3 - 7
Tinkiwinkis vs Gratacel 2 2 - 7
           

7

08/11/21 - 14/11/21

Czarne Koty vs Tinkiwinkis 6 - 4
Gratacel 2 vs Los Aupa 5 - 5
Lligues ADG vs Kilkerrak 4 - 0
Food And Darts vs Gratacel 4 - 6
           
Tiebreaker 4th position 15/11/21 - 21/11/21 Los Aupa vs Czarne Koty 7 - 3
           

Semifinal

22/11/21 - 28/11/21

Lligues ADG vs Los Aupa 7 - 3
Gratacel vs Gratacel 2 3 - 6
           
Final
3rd Position
29/11/21 - 12/12/21 Gratacel vs Los Aupa 4 - 6
           
Final
1st - 2nd
Position
29/11/21 - 12/12/21 Lligues ADG vs Gratacel 2 5 - 5
           
Tiebreaker 1st - 2nd Position 13/12/21 - 19/12/21 Lligues ADG vs
Gratacel 2  
8 - 0

Final Clasification:
1st Position: Lligues ADG
2n Position: Gratacel 2
3rd Position: Los Aupa

 

 

Level 3 G-1

1

27/09/21 - 03/10/21

Beti Zurekin vs Druzyna A 4 -5
Randaberg vs Nothin But Treble 6 -4
Gratacel 1 vs -
Operowcy vs Deportivo 2 5 -5
           

2

04/10/21 - 10/10/21

Operowcy vs Druzyna A 6 - 4
Deportivo 2 vs Gratacel 1 6 - 4
- vs Randaberg -
Nothin But Treble vs Beti Zurekin 7 - 0
           

3

11/10/21 - 17/10/21

Druzyna A vs Nothin But Treble 3 - 6
Beti Zurekin vs - -
Randaberg vs Deportivo 2 6 - 4
Gratacel 1 vs Operowcy 4 - 6
           

4

18/10/21 - 24/10/21

Gratacel 1 vs Druzyna A 5 - 5
Operowcy vs Randaberg 4 - 6
Deportivo 2 vs Beti Zurekin 7 - 0
- vs Nothin But Treble -
           

5

25/10/21 - 31/10/21

Druzyna A vs - -
Nothin But Treble vs Deportivo 2 6 - 4
Beti Zurekin vs Operowcy 3 - 7
Randaberg vs Gratacel 1 6 - 4
           

6

01/11/21 - 07/11/21

Randaberg vs Druzyna A 7 - 3
Gratacel 1 vs Beti Zurekin 6 - 3
Operowcy vs Nothin But Treble 5 - 5
Deportivo 2 vs - -
           

7

08/11/21 - 14/11/21

Druzyna A vs Deportivo 2 2 - 7
- vs Operowcy -
Nothin But Treble vs Gratacel 1 6 - 4
Beti Zurekin vs Randaberg 0 - 7
           

Semifinal

15/11/21 - 21/11/21

Randaberg vs Operowcy 6 - 4
Nothin But Treble vs Deportivo 2 5 - 5
           
Tiebreak 22/11/21 - 28/11/21 Nothin But Treble   Deportivo 2 5 - 6
           
Final
3rd Position
29/11/21 - 12/12/21 Operowcy vs Nothin But Treble 5 - 5
           
Tiebreak 3rd Position 13/12/21 - 19/12/21 Operowcy vs Nothin But Treble 5 - 6
           
Final
1st - 2nd
Position
29/11/21 - 12/12/21 Randaberg vs Deportivo 2 6 - 4

Final Clasification:
1st Position: Randaberg
2n Position: Deportivo 2
3rd Position: Nothing But Treble

 

 

Level 4

1

27/09/21 - 03/10/21

Athletic Lanbroa vs Lainoa 7 - 3
Bestiex vs Sorginak 7 - 2
Lanbroako Laratza vs PS2 6 - 4
Wonkru vs Lanbroa 5 - 5
           

2

04/10/21 - 10/10/21

Wonkru vs Lainoa 7 - 3
Lanbroa vs Lanbroako Laratza 3 - 7
PS2 vs Bestiex 5 - 5
Sorginak vs Athletic Lanbroa 7 - 3
           

3

11/10/21 - 17/10/21

Lainoa vs Sorginak 0 - 4
Athletic Lanbroa vs PS2 -
Bestiex vs Lanbroa 4 - 6
Lanbroako Laratza vs Wonkru 5 - 5
           

4

18/10/21 - 24/10/21

Lanbroako Laratza vs Lainoa 7 - 2
Wonkru vs Bestiex 5 - 5
Lanbroa vs Athletic Lanbroa 5 - 5
PS2 vs Sorginak 5 - 5
           

5

25/10/21 - 31/10/21

Lainoa vs PS2 0 - 4
Sorginak vs Lanbroa 2 - 7
Athletic Lanbroa vs Wonkru 3 - 7
Bestiex vs Lanbroako Laratza 4 - 6
           

6

01/11/21 - 07/11/21

Bestiex vs Lainoa 7 - 0
Lanbroako Laratza vs Athletic Lanbroa 7 - 3
Wonkru vs Sorginak 7 - 0
Lanbroa vs PS2 6 - 3
           

7

08/11/21 - 14/11/21

Lainoa vs Lanbroa 0 - 7
PS2 vs Wonkru 3 - 6
Sorginak vs Lanbroako Laratza 0 - 7
Athletic Lanbroa vs Bestiex 3 - 6
           

Semifinal

15/11/21 - 21/11/21

Lanbroako Laratza vs Bestiex 6 - 4
Wonkru vs Lanbroa 7 - 3
           
Final
3rd Position
22/11/21 - 28/11/21 Bestiex vs Lanbroa 5 - 5
           
Tiebreaker 3th position 29/11/21 - 12/12/21 Bestiex vs Lanbroa 7 - 0
           
Final
1st - 2nd
Position
22/11/21 - 28/11/21
Lanbroako Laratza  
vs Wonkru 4 - 6

Final Clasification:
1st Position: Wonkru
2nd Position: Lanbroako Laratza
3rd Position: Bestiex


 

Level 2

1

27/09/21 - 03/10/21

KARACAS vs Deportivo 1 7 - 3
Trana 1 vs Paumas Team 5 - 5
Top Gun vs LOS SATELITES DE SAT 4 - 6
           

2

04/10/21 - 10/10/21

Top Gun vs Deportivo 1 5 - 5
LOS SATELITES DE SAT vs Trana 1 7 - 2
Paumas Team vs KARACAS 3 - 7
           

3

11/10/21 - 17/10/21

Deportivo 1 vs Paumas Team 3 - 7
KARACAS vs LOS SATELITES DE SAT 5 - 5
Trana 1 vs Top Gun 5 - 5
           

4

18/10/21 - 24/10/21

Trana 1 vs Deportivo 1 7 - 3
Top Gun vs KARACAS 5 - 5
LOS SATELITES DE SAT vs Paumas Team 6 - 4
           

5

25/10/21 - 31/10/21

Deportivo 1 vs LOS SATELITES DE SAT 3 - 7
Paumas Team vs Top Gun 6 - 4
KARACAS vs Trana 1 7 - 3
           

Semifinal

07/11/21 - 14/11/21

KARACAS vs Top Gun 7 - 3
LOS SATELITES DE SAT vs Paumas Team 6 - 4
3rd / 4th position 15/11/21 - 21/11/21 Top Gun vs Paumas Team 5 - 5
Final 15/11/21 - 21/11/21 Karakas vs LOS SATELITES DE SAT 5 - 5
           
Tiebreaker 3rd position 22/11/21 - 28/11/21 Top Gun vs Paumas Team 6 - 5
           
Tiebreaker Final 22/11/21 - 28/11/21 Karakas vs LOS SATELITES DE SAT 6 - 5
           

Final Clasification:
1st Position: Karakas
2n Position: Los Satelites de Sat
3rd Position: Top Gun

 

 

Level 3 G-2

1

27/09/21 - 03/10/21

JALPANZ vs Enrenou 4 - 6
Modoni A vs - -
Los Zurdos vs Modoni B 5 - 5
Asuss vs LOS TOLIS 4 - 6
           

2

04/10/21 - 10/10/21

Asuss vs Enrenou 0 - 7
LOS TOLIS vs Los Zurdos 7 - 3
Modoni B vs Modoni A 6 - 3
- vs JALPANZ -
           

3

11/10/21 - 17/10/21

Enrenou vs - -
JALPANZ vs Modoni B 6 - 3
Modoni A vs LOS TOLIS 0 - 7
Los Zurdos vs Asuss 4 - 0
           

4

18/10/21 - 24/10/21

Los Zurdos vs Enrenou 2 - 7
Asuss vs Modoni A 0 - 4
LOS TOLIS vs JALPANZ 6 - 3
Modoni B vs - -
           

5

25/10/21 - 31/10/21

Enrenou vs Modoni B 5 - 5
- vs LOS TOLIS -
JALPANZ vs Asuss 7 - 0
Modoni A vs Los Zurdos 4 - 6
           

6

01/11/21 - 07/11/21

Modoni A vs Enrenou 0 - 7
Los Zurdos vs JALPANZ 4 - 6
Asuss vs - -
LOS TOLIS vs Modoni B 7 - 3
           

7

08/11/21 - 14/11/21

Enrenou vs LOS TOLIS 4 - 6
Modoni B vs Asuss 4 - 0
- vs Los Zurdos -
JALPANZ vs Modoni A 7 - 0
           

Semifinal

15/11/21 - 21/11/21

LOS TOLIS vs Modoni B 6 - 3
Enrenou vs JALPANZ 5 - 5
           
Tiebreaker Semifinal 22/11/21 - 28/11/21 Enrenou vs JALPANZ 5 - 6
           
Final
3rd Position
29/11/21 - 12/12/21 Modoni B vs Enrenou 0 - 7
           
Final
1st - 2nd
Position
29/11/21 - 12/12/21 LOS TOLIS vs JALPANZ 6 - 4

Final Clasification:
1st Position: Los Tolis
2n Position: Jalpaz
3rd Position: Enrenou

 

 

This site uses its own and third parties cookies to improve our services related with your preferences by analyzing your browsing habits. If you continue browsing, we consider that you have accepted the use of it. You can learn more about our cookies policy here.

Accept
Top